Nebojsa Matic
ima pitanje o
Nebojsa Matic
ima pitanje o
100
Oceni ga i ti
Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...m pa opruga preskoci, ali zamenjeni su i lezajevi i gumene solje proizvodjac FAG, zamenjeni su amortizeri SACHS, zamenjeni krajevi spona, zamenjeni stabilizatori, proverene kugle na letvi volana i kuciste, provereni selen blokovi na viljuskama, proverena donja kugla viljuske, podmazane gume na anti rol stangli, zamenjen lezaj tocka..... A problem jos uvek nije resen. Naime zvuk se javlja samo kada polako vozim i cimam volan levo desno. U mestu nema problema ma sta god da probam, na dizalici isto nista se ne cuje, alatom za proveru trapa drman tocak i nista nije nadjeno zvuka nema. Provereni srafovi na subfrejmu sve je ok. Dva majstora nisu uspela da nadju problem od kojih je ovaj drugi sve ovo zamenio i opet nista. Isto se javlja nebitno da li je auto u D ili u N ili se vozi u rikverc. Zvuk se ne javlja na prelaz po rupama. Molim vas za pomocPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...m pa opruga preskoci, ali zamenjeni su i lezajevi i gumene solje proizvodjac FAG, zamenjeni su amortizeri SACHS, zamenjeni krajevi spona, zamenjeni stabilizatori, proverene kugle na letvi volana i kuciste, provereni selen blokovi na viljuskama, proverena donja kugla viljuske, podmazane gume na anti rol stangli, zamenjen lezaj tocka..... A problem jos uvek nije resen. Naime zvuk se javlja samo kada polako vozim i cimam volan levo desno. U mestu nema problema ma sta god da probam, na dizalici isto nista se ne cuje, alatom za proveru trapa drman tocak i nista nije nadjeno zvuka nema. Provereni srafovi na subfrejmu sve je ok. Dva majstora nisu uspela da nadju problem od kojih je ovaj drugi sve ovo zamenio i opet nista. Isto se javlja nebitno da li je auto u D ili u N ili se vozi u rikverc. Zvuk se ne javlja na prelaz po rupama. Molim vas za pomocPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Krckanje trapa vw tiguan mk2 4motion 2.0 TDI
26. JunRazlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiJa se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...m pa opruga preskoci, ali zamenjeni su i lezajevi i gumene solje proizvodjac FAG, zamenjeni su amortizeri SACHS, zamenjeni krajevi spona, zamenjeni stabilizatori, proverene kugle na letvi volana i kuciste, provereni selen blokovi na viljuskama, proverena donja kugla viljuske, podmazane gume na anti rol stangli, zamenjen lezaj tocka..... A problem jos uvek nije resen. Naime zvuk se javlja samo kada polako vozim i cimam volan levo desno. U mestu nema problema ma sta god da probam, na dizalici isto nista se ne cuje, alatom za proveru trapa drman tocak i nista nije nadjeno zvuka nema. Provereni srafovi na subfrejmu sve je ok. Dva majstora nisu uspela da nadju problem od kojih je ovaj drugi sve ovo zamenio i opet nista. Isto se javlja nebitno da li je auto u D ili u N ili se vozi u rikverc. Zvuk se ne javlja na prelaz po rupama. Molim vas za pomocPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...m pa opruga preskoci, ali zamenjeni su i lezajevi i gumene solje proizvodjac FAG, zamenjeni su amortizeri SACHS, zamenjeni krajevi spona, zamenjeni stabilizatori, proverene kugle na letvi volana i kuciste, provereni selen blokovi na viljuskama, proverena donja kugla viljuske, podmazane gume na anti rol stangli, zamenjen lezaj tocka..... A problem jos uvek nije resen. Naime zvuk se javlja samo kada polako vozim i cimam volan levo desno. U mestu nema problema ma sta god da probam, na dizalici isto nista se ne cuje, alatom za proveru trapa drman tocak i nista nije nadjeno zvuka nema. Provereni srafovi na subfrejmu sve je ok. Dva majstora nisu uspela da nadju problem od kojih je ovaj drugi sve ovo zamenio i opet nista. Isto se javlja nebitno da li je auto u D ili u N ili se vozi u rikverc. Zvuk se ne javlja na prelaz po rupama. Molim vas za pomocPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav, kada se gasi dpf na Fiat Grande Puntu, da li može prvo da se izgasi softverski a posle da se izvadi fizički, jer mi ne rade isti majstori razlika nekoliko dana?
03. JunRazlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav, kada se gasi dpf na Fiat Grande Puntu, da li može prvo da se izgasi softverski a posle da se izvadi fizički, jer mi ne rade isti majstori razlika nekoliko dana?
03. JunRazlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Vozim Reno Senik 2012g 1.5dci problem je to što klima čas radi čas neradi nekada radi duže a nekada kraće i kada prestane da radi počne da greje kabinu. A timus mi je povremeno prestajao da greje kabinu. Dali je neko imao ovakav primer. Majstori hoće da menjaju sve prvo kompresor i hladnjak klime pa ako neradi i dalje onda ostalo da menjaju . A kada ih pitaš zašto da promenim dobar kompresor i hladnjak oni odgovaraju pa imaćeš novo. Zato ovde pitam .
31. MajRazlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.